Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žhavé novinky

29. 5. 2010

 

 •  aktualizováno 27.října:

  Stali si malé problémy. Bohužel jsme přišli o materiál který obsahoval 6 díl. Nad tímto problémem se začalo svítat. Přišel knám nový člen Blizna  který zatím jen natáčí s novou Full HD kamerou! Můžete se na něj těšit v 7 díle, nebo si ho můžete najít na facebooku jako  Mr.Blond 
 • aktualizováno 4.července:

         Tak konečně začínáme natáčet 6.díl, už je téměř u konce, akorát musíme počítat ještě s úpravami a efekty, které budou o mnohem zase efektivnějš!!!!!!!TĚŠTE SE A PŘÍPADNĚ NÁS VYHLEDEJTE NA FACEBOOKU, KDE JSME NA KONTAKTU MNOHEM VÍCE NEŽ ZDE
 • Vánoce jsem za dveřma a my chystáme video. Snad to vyjde, ale všichni se snažíme. Video dáme na youtube a stream dne 24.12.2010. Veselé vánoce vám přejí TemníJezdciCZ.

                                                                                                                    

 • DNES 14.112010 VYJDOU CHVILKY ČÍSLO 2. NEZAPOMEŇTE SE NA NĚ MRKNOUT;)

 

 •   5.DÍL je konečně hotov, budeme se snažit co nejdříve dotočit díl 6. a přejít na 3. řadu, která bude pochopitelně daleko lepší, více zajímavá, samozřejmě pobaví a my doufáme, že se vám budeme líbit;).

 

 •    V druhé polovině prázdnin, které bohužel co nevidět skončí zpracovávme speciální díl asi na 6 nebo 7 minut, který je natáčet většinou ve tmě, večer. Jedná se o náš díl, který bude V PLNÉ KVALITĚ!! a tím doufáme o pozvednutí fanoušků, díky kterým budeme natáčet čím dál kvalitněji. Zhruba kolem 25. srpna bude díl hotov. Tento díl bude z našeho temného údolí, který nás nábádá k excelentnímu natáčení.

 

 • Tak je to tady. Dnes 5.8.2010 budem natáčet na menší video které bude možná na pár dílů,ale rozhodně se máte na co těšit. Bude se natáčet převážně ve dne,ale určitě nás neminou scény které budou natáčeny večír.A to v dobré kvalitě. (Scénáristi jsou: tácek,proužek,ladigo)

   
   
 • 21.6.2010.Dotočíme 3 díl. Pokusíme se dotočit 3 díl co nejrychleji, aby jsme mohly vydat 3 díl během tejdenku.Jako omluvu vám řeknem co se má odehrát,ale bude to zkráceně.Uvidíte trénig mezi táckem,ladigem a táckem.ladigo a tácek se seznámí z novýma holkama a odehraje se zajímavá čas,kde ladigo a tácek zistí příšernou věc o proužkovi. Víc vám neřeknem nechte se překvapit myslím že stojí zato si nato počkat.
   
 • Přichází 2 nové členky a jeden nový člen, tým se začíná vyvíjet, video se začíná vyvíjet a točení též, čas se bohužel zatím docela snižuje a tak 3 díl, po chvilkách, které vyšly nedávno se objeví nejdříve příští víkend kolem 20. června
 • Dnes 5.června v sobotu nebo zítra v neděli na sto procent vyjde náš 2.díl ve kterém už se setkáte s ondrou, jakožto naším novým členem a v seriálu zatím neznámým.Možná také bude kamera, takže se těšte na velice luxusní kvalitu a skvělou zábavu snad i s novými holkami, aby měli TemníJezdciCZ trošku grády:);))

   

doplněna je aji rubrika fotogalerie s nějakými fotkami

 

 •     O víkendu 29.května vyšel náš první díl se jmenovkou Nový kluk. 6ti minutové video má ale docela mizernou kvalitu a doufáme, že se to do příště zlepší, více na tom zapracujeme a budete na nás mít kladný názor a třeba i nějaké to ocenění :);)).
  Přejeme Vám příjemnou zábavu, ať se videjíko líbí a s druhým dílem počítejte v co nejkratší době, snad už další víkend :);))

 

 

 •       Tento víkend vyjde náš první díl i s openingem a edgingem (zakončením růtnými kravinkami..), celý první díl se bude pohybovat okolo 6 minut a doufáme, že se vám bude líbit a že si nás nějakým způsobem oblíbíte:);)..KAŽDOPÁDNĚ SE NA TO TĚŠTE!!!;);))
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2022 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 41808
Měsíc: 1162
Den: 44